Świadczenie drobnych, codziennych usług konserwacyjnych na terenie budynku Ministerstwa Edukacji Narodowej

  • Numer postępowania BDG-WZP.261.7.2025.KD
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-06-17 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-06-17 09:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-06-06 13:04
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-07-25 13:23

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-06-06 13:04 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-06-06 13:04 105 KB
    icon SWZ.pdf 2025-06-06 13:04 508 KB
    icon załącznik 5 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.pdf 2025-06-06 13:04 293 KB
    icon załaczniki 1-4, 6 do SWZ - wersja edytowalna.docx 2025-06-06 13:04 199 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon zmiana SWZ.pdf 2025-06-09 15:13 267 KB
    icon odpowiedź na pytanie z dnia 10.06.2025.pdf 2025-06-11 13:04 268 KB
    icon odpowiedź na pytanie z dnia 13.06.2025.pdf 2025-06-13 13:27 270 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa